ICM-EC-315/2206M

Kód: ICM-EC-315/2206M
Neohodnoceno
6 311 Kč
20 prac. dnů

- Energeticky úsporné - moderní EC motory.
- Plynulá regulace rozsahu otáček 0-10V.
- Dynamicky vyvážený diagonální rotor.
- Robustní montážní konzola součástí ventilátoru

 

 

Vlastnosti

Diagonální potrubní ventilátor. Jeho unikátní konstrukce a použití nejmodernějšího elektronicky komutovaného motoru (EC) umožňuje dosahovat vysokých provozních parametrů při relativně nízké hlučnosti a velmi nízké spotřebě energie. Skříň ventilátoru je vyrobena z polypropylenu, zatímco oběžné kolo je vyrobeno z ABS plastu. Konstrukce ventilátoru usnadňuje montáž a demontáž zařízení i jeho údržbu. Ventilátor lze instalovat jak horizontálně, tak vertikálně.

Motor ventilátoru

Elektronicky komutovaný elektromotor (EC) s integrovaným regulátorem a tepelnou ochranou. Napájení 230V ~ 1, 50Hz. Motory jsou uzpůsobeny pro plynulou regulaci otáček v celém rozsahu při zachování vysoké účinnosti. Regulaci otáček provádí regulátor pomocí analogového signálu 0-10V. Třída ochrany zařízení IP44.

Použití 

Potrubní ventilátor ICM-EC je uzpůsoben pro dopravu vzduchu s nízkým stupněm znečištění. Ideálně se hodí pro instalace přívodu a odvodu vzduchu v obytných, veřejných budovách, kancelářích a obchodech. Zařízení lze použít i pro odtahové instalace z kuchyňských digestoří, je nutné použití tukových filtrů.

Provozní teplota

Maximální teplota distribuovaného vzduchu nesmí překročit 60°C .

Katalogový list ventilátorů ICM-EC

 

 

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: